נעים להכיר 

אודות הקליניקה ayuli315

LOVE YOUR AGE!

קליניקה Ayuli315 anti aging clinic הוקמה בדיוק מהסיבה הזו - לנוע בקצב הטכנולוגיה ולהגשים חלומות שלגמרי מתגשמים לעור הפנים והגוף. 

הצוות המיומן בקליניקה יכול לשפר את המראה שלך ולגרום לך להיראות בדיוק כמו שאת מרגישה, בהפסקת הצהריים שלך בזמן קצר נוכל לחדש את המראה הצעיר, הקורן והחיוני - אליו בדיוק את שואפת ורוצה. כך שהרגשתך והמראה שלך ישקפו אותו הדבר, ולא יעצרו אותך מלהמשיך ולהשתבח עם השנים - זו את, המיוחדת שרק החכימה עם השנים ונותרה עם מראה רענן וחיוני המשקף את אישיותך.

הלידר שלנו :  לא לשנות את תווי פניך, אלא לשפר ולהחזיר לך את המראה הרענן והקורן, שאת זוכרת. בכל פעם שתביטי במראה - תאהבי את מה שיביט בך חזרה! זו את בגרסה צעירה ומשופרת!

הזמיני עוד היום טיפול - אנחנו מבטיחות שמחר תראי הרבה יותר טוב, יותר קורנת והכי חשוב הרבה יותר מאושרת מהמראה שלך!

התכונני למחמאות הרבות - זהירות זה ממכר.

 

האישה   במאה ה-21  רוצה לאהוב את האופן בו היא נראית בכל שלב בחיים, בתוך כך, רצונה להיראות טבעית, כמעט בלתי מורגשת, עם שיפורים עדינים. שיפורים בתזונה, רווחה וטכנולוגיית טיפוח ושיפור  העור הופכים את רצונה לא רק לאפשרי, אלא למעשה קל למדי. Ayuli315 anti aging clinic

אנו מאמינים כי עור זוהר ובריא הוא המפתח להיראות במיטבך בכל גיל.

במאה הנוכחית ניכר שיפור מדהים באספקטים רבים של החיים, הטכנולוגיה שיפרה פלאים את איכות חיינו,אם בשיפור התזונה, העלאת המודעות לפעילות גופנית קיבלה משמעות גבוהה בעולם המערבי כולנו מושפעים לטובת בריאותינו, בתוך כך, איכות החיים שלנו השתפרה, וחיינו התארכו - כל זאת התרחש ומתרחש בעשרות השנים האחרונות.

 

כיום, אישה בת 60 היא אישה פעילה, שטסה בעולם, מחפשת זוגיות ואהבה, עושה ספורט ובכלל מרגישה כמו בת 40, למעשה ה-60 הנוכחי זה ה-40 החדש! תחשבו על אותה אישה בת 60 בשנות ה- 60 של המאה הקודמת... מראה מבוגר וזקן הן בתנועה והן במראה. המאה ה-21 מאפשרת מצב אחר ושונה לחלוטין- וטוב שכך! אז למה לא להיראות כמו שאנחנו מרגישות?!

לקביעת פגישה
 עם איילת הקליקי...

Ayelet Hephner

צוות ayuli315

הכירו את איילת ג. הפנר

איילת יזמת ומקימת קליניקה ayuli315.

בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, מביאה עמה אהבה רבה לתחום האסתטיקה והאנטי ופרו אייג'ינג, עם ניסיון של מעל 20 שנים בעולם העסקי, בנייה ונדל"ן, אך כאישה מטופחת ומודעת לעצמה תחום האנטי ופרו אייג'ינג קרוב מאוד לליבה, לתחום והסקטור נחשפה כשבגיל 40 עשתה הסבה מקצועית מתחום הנדל"ן והבנייה לתחום האנטי אייג'ינג. היא נבחרה לנהל קליניקה לטיפולי אסתטיקה ואנטי אייג'ינג יוקרתית בבנגקוק שבתאילנד, לצורך התפקיד למדה והעמיקה רבות אודות הטיפולים השונים, שיטות הטיפול וחידושים בתחום.

הידע שצברה נעוץ ומיושם בקליניקה בטיפולים השונים והמגוונים, המעניקים פתרונות אנטי ופרו אייג'ינג לנשים וגברים בעלי מודעות למראה אסתטי וטבעי  עם שימוש בחומרים מהמותגים הנבחרים והמובילים בעולם ובעלי יכולת איכותית וארוכת טווח.

כמו: ראדיאס, אלנסה, ג'ובידרם, סטילאג', דיספורט, פרופילו ועוד. הבחירה הוורסטילית של החומרים בהם צוות הקליניקה הרפואי עושה שימוש בכל טיפול לגופו נבחר בקפידה על מנת שלקוחות הקליניקה יהיו מרוצים, הן בתוצאה והן מהשרות. האסטרטגיה של איילת, מתמקדת על תוצאה טבעית ואסתטית לא לפני שנעשה אבחון יסודי בבחירת טיפול אינדיבידואלי מותאם לעור המטופלים, לפי פרמטרים של גיל וצורך.

שימוש בחומרי הצערה איכותיים ומובילים, טיפול ושירות מקצועי של צוות המרפאה המנוסה והמקצועי ובעיקר האדיב - יביא לתוצאה המבוקשת בהצלחה.