טיפולים מיוחדים

אנטי אייג'ינג לגוף 

הצערת עור כפות הידיים...

ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו מאבד את החלבונים המבניים שלו (קולגן ואלסטין), כך שהוא הופך לרפוי ומתחיל לשקוע ולהתקמט, התוצאה מראה עייף ומבוגר. בעזרת חומר  מילוי מבוסס חומצה הילארונית המיועדת להזרקה בעומק העור, שמטרתה לטפל ולחדש מהשכבות העמוקות את איכות העור- מעודד ייצור קולגן, אשר באופן טבעי נספג על ידי הגוף ומציע שיפור מיידי במראה העור, כמו גם בתוצאות לאורך זמן.

הטיפול נועד לתקן קמטים וסימני הזדקנות בכפות הידיים, אזור המחשוף (דקולטה), הצוואר והברכיים ברמה תת-עורית. הוא מוזרק לשכבות העמוקות יותר של העור על ידי רופאה מקצועית על מנת לעורר את ייצור הקולגן שלך ולגרום לחידוש העור באופן טבעי בנפח העור באזור המוזרק ומשיב את הצורה שאבדה לאורך הזמן. הגידול הטבעי בייצור הקולגן לאחר טיפול  הוא המפתח ליתרונות ולתוצאות לטווח הארוך שניתן להשיג.

ניתן לצפות לתוצאות טבעיות באופן מיידי, יימשך בין שנה ל -2 שנים (תלוי בסוג הטיפול המשמש). אנו נדבר על כך איתך בהתייעצות ראשונית שלך. לא יידרשו פגישות מרובות ופגישות מעקב.

זמן הטיפול: כ- 30 דק', ומיד לאחר מכן ניתן לשוב לפעילות רגילה. כלומר את/ה יכול/ה לקבל הטיפול בזמן הפסקת הצהריים שלך.

בואו להיות חברים

של ayuli315..

אנחנו גם בוואטסאפ

נועה מקלידה...

הצערת תנוכי אוזניים

מגמה חדשה תופסת תאוצה- הצערת תנוכי האוזניים שלנו!

עם השנים גם תנוכי האוזניים מאבדים מנפחם ו"מתרוקנים" מגורמים שונים:

תהליך התבגרות וההזדקנות מואצת, שימוש בעגילים כבדים.  התוצאה המתקבלת תנוך "זקן" רפוי, נפול ומרוקן, באמצעות טכניקת הזרקה פשוטה של חומר מילוי- חומצה הילארונית, קולגן או סידן, מרכיבים טבעיים שנמצאים בגופנו ובעור, ישירות לתנוכי האוזניים - האפקט הנו מיידי, התוצאה המתקבלת: תנוך צעיר למראה. ניתן להזריק חומר מילוי שמחזיק מעמד עד 4 שנים.


זמן הטיפול: כ- 30 דק', ומיד לאחר מכן ניתן לשוב לפעילות רגילה.

את/ה יכול/ה לקבל הטיפול בזמן הפסקת הצהריים שלך.

בואו להיות חברים

של ayuli315..

אנחנו גם בוואטסאפ

נועה מקלידה...

הצערת ברכיים  "ברכיים זקנות"  ומרפקי ידיים

עור הברכיים ומפרק היד, הנו עור דק יחסית ללא מרקם שומן רב, משכך עם השנים ותהליך ההתבגרות המואץ משנה לשנה, השומן התת עורי הולך ופוחת והתוצאה הנראית לעין היא עור רפוי, מדולדל ומקומט. 

מראה של ברכיים עייפות ומבוגרות או מרפקי ידיים - מגביל מאוד מבחינה אסתטית ויגרום לנו לבחור בגד ארוך לכסות אזורים אלו - לא עוד!

בהליך של מילוי עור הברכיים או מרפקי הידיים, בעזרת החדרת חומר מילוי, המכיל בין הייתר חומצה פולי-ל-לקטית (PLLA) המוזרק לעור, ופועל להמרצת ייצור הקולגן. התוצאה המתקבלת שחזור נפח העור המספק עלייה הדרגתית ומשמעותית בעובי העור ובתוך כך, מצמצם רפיון סביב הברכיים והמרפקים שהתפתח לאורך זמן.

זמן הטיפול: כ- 45 דק', ומיד לאחר מכן ניתן לשוב לפעילות רגילה.

הליך קצר שאפשר לטפל בזמן הפסקת הצהריים שלך.

Model in Black Swimsuit

עיצוב מחדש של האף

שפרו את צורת האף שלכם, באמצעות הליך הזרקה ללא ניתוח!

אנו יכולים לשנות ולעצב מחדש את האף שלך ללא צורך בניתוח פולשני אך ורק באמצעות שימוש בחומרי מילוי עוריים. התהליך אינו יכול להפחית את גודל האף שלך אך זהו טיפול יעיל להחלקת מראה בליטות ואסימטריה. 

חומר מילוי לעיצוב האף

אחרי

חומר מילוי לעיצוב האף

לפני