מיצוק ועיצוב צוואר

ובשפה המקצועית דקולטה...

מיצוק עור הצוואר

צפי לתוצאות טבעיות ובאופן מידי, התוצאה תשמר משך שנה ל -2 שנים (תלוי בסוג הטיפול המשמש). צוות ayuli315 ידברו איתך כבר בפגישת ההכרות החינמית וללא התחיבות שאנו מעניקים ללקוחותינו החדשות.לא יידרשו פגישות מרובות ופגישות מעקב.

זמן הטיפול: כ- 30 דק', ומיד לאחר מכן ניתן לשוב לפעילות רגילה. כלומר את/ה יכול/ה לקבל הטיפול בזמן הפסקת הצהריים שלך.

הצערת עור המחשוף והצוואר.

אחריו את יכולה להתבגר בכיף!

אזור המחשוף והצוואר הינם אזורים בולטים לעין, יש שיגידו אזורים "מסגירים גיל" בייחוד בישראל בה יוקדות קרני השמש רוב ימות השנה, בתוך כך,  אנו מתהלכים בבגדים קלים וחושפניים, אזורים אלו מסגירים את גילנו, טיפול אנטי אייג'ינג בפנים בלבד וללא התייחסות לאזורים אלו, יתנו מענה חלקי למראה צעיר וחיוני, למראה מושלם ואחיד, יש להתייחס גם לאזורים אלו.

 

ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו מאבד את החלבונים המבניים שלו (קולגן ואלסטין), כך שהוא הופך לרפוי ומתחיל לשקוע ולהתקמט, התוצאה המתקבלת : עור רפוי, עייף ומבוגר.

 

בעזרת חומר  מילוי מבוסס חומצה הילארונית המיועדת להזרקה בעומק העור, שמטרתה לטפל ולחדש מהשכבות העמוקות את איכות העור- מעודד ייצור קולגן, ובאופן טבעי נספג על ידי הגוף והתוצאות שיפור מיידי במראה העור, כמו גם בתוצאות לאורך זמן.

הטיפול נועד לתקן קמטים וסימני הזדקנות בכפות הידיים, אזור המחשוף (דקולטה), הצוואר והברכיים ברמה תת-עורית. הוא מוזרק לשכבות העמוקות יותר של העור על ידי רופאה מקצועית על מנת לעורר את ייצור הקולגן שלך ולגרום לחידוש העור באופן טבעי בנפח העור באזור המוזרק ומשיב את הצורה שאבדה לאורך הזמן.

 

הגידול הטבעי בייצור הקולגן לאחר טיפול  הוא המפתח ליתרונות ולתוצאות לטווח הארוך שניתן להשיג. 

בואי להיות חברה

של ayuli315..

אנחנו גם בוואטסאפ

נועה מקלידה...

DONT FORGET YOUR NECKE!

מיצוק ועיצוב צוואר והמחשוף