עיצוב ועיבוי שפתיים

שפתי התשוקה...

עיצוב ועיבוי שפתיים

כמה זמן אורך הטיפול וכמה זמן הוא מחזיק ?

הטיפול בהגדלת השפתיים אורך כ: 20-30 דקות והתוצאות שתראי מיידיות. בתוך כך, במהלך 48 שעות מזמן הטיפול שפתייך ייראו נפוחות, הנפיחות נעלמת והמראה המתקבל לאחר 48 שעות שפתיים בשרניות, מעוצבות ויפות במשך ארבעה עד שישה חודשים.

היתרונות של חומרי מילוי שפתיים, והגדלת שפתיים:

חומרי מילוי שפתיים פותחו במיוחד כדי לשפר את הצורה הטבעית של השפתיים שלך, תוך הוספת נפח והגדרה. הם יכולים ליצור מראה צעיר יותר וניתן להתאים אותם כדי להבטיח שתשיגי מראה טבעי. 

חומרי מילוי שפתיים יכולים לעזור להפוך את זוויות הפה שנפלו עם השנים לזוויות פה כלפי מעלה. הטיפול אינו פולשני ולמעשה אין כמעט זמן החלמה. למרות שאת עלולה לחוות מעט אדמומיות ונפיחות קלה, לרוב זה נעלם ובמהירות. עיצוב ועיבוי שפתיים אינו טיפול קבוע, מהסיבה שחומרי המילוי מתפרקים באופן טבעי לאורך זמן, ונמשכים עד 12 חודשים בממוצע.

טיפול עיצוב ועיבוי שפתיים

משפתיים דקות לשמנמנות, מעוצבות ורכות...

קליניקה ayuli315 גאה להציע את הטיפול החדשני ביותר לעיבוי ועיצוב שפתיים - Mini Lip Plump . טיפול חדש זה מאפשר  לקהל לקוחותינו חדש וקיים לנסות חומרי מילוי בפעם הראשונה, או לאפשר לכם להתנסות בטיפול  הגדלת שפתים Augmentation Lip.

טיפול עיבוי , הגדלה ועיצוב שפתיים - Mini Lip Plump  מתבצע ממגוון חומרי המילוי הקיימים היום לעיצוב ועיבוי שפתיים . כאשר החומר הפופולרי לעיבוי ועיצוב שפתיים היא חומצה היאלורונית,  חומר טבעי המיוצר על ידי גוף האדם. אנו  מבינים עד כמה חשוב לא רק להיראות במיטבך אלא להרגיש טבעית.  אנו שמחים להעניק לקהל לקוחותינו את האפשרויות הטבעיות. ניתן להשתמש בטיפול זה כדי לתקן, לאזן ולהגדיר את צורת השפתיים שלך - והכל תוך השארתן רכות וטבעיות.

ומה לגבי עיצוב ועיבוי שפתיים פופולרי ?

או ... טוב ששאלת - אנחנו מסבירים: 

במידה והשפתיים שלך איבדו הגדרה ככל שהתבגרת, או שמעולם לא היו לך שפתיים מלאות ובשרניות שחלמת או רצית גם אם את צעירה ... חומרי מילוי לשפתיים הם הפתרון המיידי להגשמה. הם ישפרו את הצורה והנפח של השפתיים שלך, ויעניקו לך הגדרה רבה יותר אפילו שתחייכי והכי חשוב יותר ביטחון במראה שלך. את לא פחות מתתאהבי בעצמך בן רגע.

בין אם את רוצה שינוי עדין או שפתיים מלאות יותר, זה תלוי בך. את יכולה לבחור את המראה המדויק שאת רוצה. במהלך ייעוץ יסודי, המומחים שלנו ייצרו עבורך תוכנית טיפול בהתאמה אישית, על מנת לקבל תוצאה של שפתיים מלאות ובשרניות בדיוק כפי שרצית. אנו משתמשים רק במילויים הטובים והאיכותיים המכילים חומצה היאלורונית מהמותגים המובילים לעיבוי ועיצוב שפתיים.

בואי להיות חברה 

של ayuli315..

אנחנו גם בוואטסאפ

נועה מקלידה...

LIPS OF PASSION!

לפני ואחרי עיצוב ועיבוי שפתיים