עיצוב ובניית סנטר

טיפול חדשני ללא התערבות כירורגית

בניית סנטר

VIKING LOOK - בניית סנטר וקו לסת . 

פרופיל מושלם הנו בעל קו לסת מסותת הנותן מסגרת סיום לפנים יחד עם סנטר מורם. ניתן להגיע לכך כיום בהליך פשוט יחסית ובזמן החלמה מהיר. טיפול מושלם לגברים ונשים המעוניינים להדגיש ולחזק את קו הלסת והסנטר. לסנטר תפקיד אסתטי מכריע ביצירת פרופיל הפנים וקווי המתאר של הפנים.
בטיפול זה ניתן לתקן- עיוותים, אסימטריה, סנטר נסוג, קווי לסת "נפולים" כתוצאה מהתהליך התבגרות . בעזרת הטיפול  ניתן להימנע מביצוע ניתוח סנטר.  הטיפול הנו בהליך פשוט יחסי ונעשה באמצעות חומרי מילוי מתקדמים והמיועדים לכך בדרגת סמיכות גבוהה. התוצאה הסופית תושג כבר בתום הטיפול ותשתפר מספר ימים לאחר הטיפול ותחזיק מעמד עד כשנתיים. 
טיפול זה מתאים לגברים ונשים, להערכה ולהתאמה אפשרית לטיפול בניית סנטר וקו לסת הזמינו פגישה ייעוץ ללא התחייבות כבר היום .

בניית סנטר וקו הלסת - טיפול חדשני

תשכחו מסכין המנתחים ...

סנטר! מחקר חדש מגלה שחומרי המילוי הקיימים כיום יכולים להרים את קו הלסת שלך לעצב את הסנטר ולהפוך את המראה של אנשים עם סנטרים נסוגים לסנטרים מעוצבים שמשנים את המראה לצעיר ונכון יותר בכל גיל. 

מחקרים מגלים שלבעלי סנטרים נסוגים, בולטים מידיי וכפולים יש דימוי עצמי נמוך יותר. המאה ה-21 מזמנת לנו פתרונות מצוינים לשפר ולעצב מחדש כל איבר בפנים ובתוך כך ללא צורך בהתערבות כירורגית. 

חומרי המילוי מייצבים ומעצבים משמשים את הרופאים המקצועיים לכך לטיפול במגוון מצבים של שיפור ועיצוב הסנטר וקו הלסת.  בטיפול החדש החלוצי הזה הוא מוזרק לאחד מהשרירים בחלק התחתון של הפנים, ומאפשר לסנטר לנוע למטה וקדימה. צורת הסנטר נקבעת על ידי השרירים, בעיקר שריר המנטליס בקצה המובנה של הסנטר, המשמשים לשריר השפה התחתונה.

מדובר בטיפול פשוט ויעיל שתפקידה באמצעות חומרי המילוי המייצבים ומעצבים גורמים להסתרת השקעים בצדי הסנטר הנוצרים מסיבות שונות ובניהם מתהליך הזדקנות הפנים. הטיפול מתאים לאנשים המעוניינים לשנות את פרופורציות הפנים ע"י עיצוב של קו הסנטר וקו הלסת וגם לאנשים בעלי סנטר קצר.

בואו להיות חברים 

של ayuli315..

אנחנו גם בוואטסאפ

נועה מקלידה...

התקשרו 

054-4684695

BYE BYE SURGERY!

עיצוב ובניית סנטר וקו לסת