עיצוב קוויי מתאר הפנים 

לתוצאות ארוכות טווח וחידוש הקולגן

קווי מתאר הפנים וקו הלסת

תהליך השינוי בסרטון וידאו - לצפיה הקליקי

קוויי מתאר הפנים... הידעת שאפשר לעצב?

ככל שאנו מתבגרים, רמות החומצה ההיאלורונית המצויה בגופינו באופן טבעי הולכות ופוחתות . כתוצאה מירידה בכמות הייצור  והשיבוח של החומצה בגופינו מראה הפנים מקבל מראה נפול ועייף.  בעזרת חומרי מילוי מייצבים ומעצבים  אנו מוסיפים נפח וע"י כך ניתן לשפר את קווי המתאר שלך על ידי החזרת הנפח האבוד לסנטר, ללחיים ולעצמות הלחיים. הענקת אפקט הרמה מיידי, כאשר כל אלו מטפלים ומעוצבים באמצעות חומרי המילוי המיועדים לכך,  המראה המתקבל - מתאר פנים חזותי ופרופיל חזק וברור יותר לצד קבלת עצמות לחיים בולטות, מוצקות ומשופרות.

בסופו של התהליך תראי צעירה וקורנת יותר  עם מיטב חומרי המילוי  הטובים מהמותגים המובילים בעולם  על מנת לשמור על תוצאה ארוכת טווח יותר וטבעית יותר. צוות הקליניקה ייקח את הזמן להבין מה את מחפשת לגבי המראה שלך ויבחן את התאמתך לטיפול. אנו רוצים שתיראי ותרגישי פנטסטית, לכן נמליץ על הטיפולים הטובים ביותר עבורך.

חומרי מילוי העור הפופולריים של המותגים המובילים בעולם - בהם אנו עושים שימוש למגוון טיפולים ולטיפול קווי מתאר הפנים חזק יותר: 

Juvéderm Volite {ג'ובידרם}:

מוסיף נפח לעור מרופד ומשפר את איכות עורך ומעניק לגוון העור לחות וזוהר טבעי .

ELLANSE {אלנסה}:

חומר מילוי סינתטי הממריץ את ייצור הקולגן בצורה אינטנסיבית, בתוך המזרק עצמו קיים גם חומר מילוי שנעלם תוך שלושה חודשים, כאשר בד בבד, מאפשרת הפורמולה התחדשות של רקמת החיבור, מילוי קמטים, השבת נפחים, יצירת אפקט של הרמת הפנים, עיצוב תווי הפנים וייצור לחות וגמישות במרקם העור. יתרונו המשמעותי של החומר טמון בעובדה שאינו משמש רק למילוי הקמטים והקמטוטים אלא גם מעודד את העור לייצר קולגן ובתוך כך, פעילותו ממושכת ואפקטיבית יותר  משלל החומצות ההיאלורוניות השכיחות למילוי. 

RADIESSE {רדיאס}: חומר מילוי אמריקאי מבוסס סידן. החומר סמי פרמננטי (חצי קבוע) ונשאר זמן רב יותר מחומצה היאלורונית. בשל סמיכותו הגבוהה ועמידות מעל הממוצע ומתאים לקמטים עמוקים. הוכח כבעל אפקט לטווח ארוך. דרכי ההשפעה שלו על הרקמות הינו ביצירה של סיבי אלסטין וקולגן היוצרים נפח ואלסטיות תקינים של העור. ניתן להשתמש בחומר למילוי קמטים באופן ישיר או למילוי אזורי נפח חסרים כמו לחי צידית , סנטר ועוד . הרדיאס נחשב לחומר המחזיק זמן רב,  עד כשנתיים, החומר מתפרק בצורה טבעית. 

לשימור התוצאות מומלץ לחזור על הטיפול לאחר כשנה וחצי, או כאשר ישנה ירידת חומר וההשפעה מורגשת ונראית לעין. הרדיאס מתאים לבעלי עור עבה נשים וגברים ומתאים לקמטים ושקעים גדולים ועמוקים.

TEOSYAL {טיאוסיאל} :

חומצה היאלורונית עמידה (RHA) המעניקה תוצאה טבעית, מה שהופך אותה למושלמת להחלקת קמטים במצח, בצוואר ובסביב העיניים.

בואו להיות חברים 

של ayuli315..

אנחנו גם בוואטסאפ

נועה מקלידה...

התקשרו 

054-4684695

MORE POWERFUL FACE!

עיצוב ובניית סנטר וקו לסת