מתיחת פנים בחוטים

החוטים שמהדקים, מרימים ומפסלים...

מתיחת פנים באמצעות חוטים

מיני פייסליפטינג באמצעות חוטים נמסים הם "טרנד חם"  טכניקה המציעה הרמה והידוק של עור הפנים והגוף, ללא סימנים, ללא כאבים, וללא צורך בהחלמה ארוכה.

תהליך הטיפול נעשה באמצעות הזרקת חוטים דקים לאותם אזורים הדרושים הרמה והידוק לצד אלחוש מקומי של האזור. היתרונות במיני פייסליפטינג באמצעות חוטים גורמת בין הייתר לעור לייצר מחדש קולגן ואלסטין - התוצאות מדהימות והמראה המתקבל - צעיר יותר, מהודק ואסתטי.

הרמה, הידוק ופיסול!  

טכניקת החוטים - מיני פייסליפטינג.   

תשכחי ממתיחת פנים פולשנית, אם את מחפשת להגדיר מחדש קו לסת רפוי ולשפר את המראה של עור נפול, בדקי את היתרונות של מתיחת פנים באמצעות חוטים.

טכניקה המשתמשת בחוטים  כאשר הפעולה המתבצעת היא : הידוק מחדש של עור הפנים הרמה ופיסול. ללא התערבות כירורגית עם תוצאות מיידיות, תוך שימור והקפדה על מראה טבעי ושירות דיסקרטי.  בתוך כך, תמשיכי לראות שיפורים לאורך זמן עם התחדשות הדרגתית של קולגן בכדי לחדש את עורך בעדינות.

אנו מציעים שני טיפולי הרמת חוטים PDO יעילים ביותר - חוטי מונו לחיזוק קולגן עדין נגד קמטים וחוטי COG להרמה טבעית למראה הלחיים וקו הלסת. הרמת חוטים של ה- PDO טיפול פרו אייג'ינג איכותי, הנועד להחזיר את צורת הפנים והצוואר שלך, על ידי שיפור ומתיחת עור נפול ורפוי.

 

הצוות הרפואי ב- ayuli315 ימליץ על טיפול בהרמת חוטים הטוב ביותר עבורך, תוך הצבת מומחיות של חוטים כירורגיים נספגים לאזור או לאזורים שיש לטפל בהם. לאחר מכן מהדקים את החוטים כדי למשוך את העור כלפי מעלה, ומופעל לחץ קל כדי לעצב מחדש את קווי המתאר של הפנים בעדינות. חרוטים או תילים זעירים על החוט גם מעוררים את ייצור הקולגן כדי להעניק לעור שיפור מתמשך לאורך זמן.

התוצאות הן מיידיות ונמשכות עד 24 חודשים. הלקוחות נראים רעננים וצעירים יותר, עם קווי מתאר פנים מוגדרים יותר.

 

טכניקת החוטים PDO יעילה ביותר בקרב לקוחות בגילאים 35-65, אך יכולה גם להועיל ללקוחות מבוגרים יותר בהתאם להערכת מצב העור שלהם.

ניתן להשתמש בטכניקה כדי לשפר את המראה של:

  • גבות שקועות או לא סימטריות

  • קווי צחוק סביב האף והפה

  • לחיים נפולות

  • הפנים האמצעיות והתחתונות (לוויים או קו לסת נפול)

  • הצוואר והדקולטה- אזור המחשוף.

בואו להיות חברים 

של ayuli315..

אנחנו גם בוואטסאפ

נועה מקלידה...

 WIRES LIFTING EFFECT!

מתיחת פנים וחוטים לפני ואחרי

לפני ואחרי טיפול מתיחת פנים ללא ניתוח

התהליך...

אנו משתמשים בחוטים הטובים ביותר מהמותגים המובילים בעולם . 

פולידיאקסון, חומר סטרילי וסינתטי ונמצא זמן רב בשימוש בטכניקות למתיחת פנים

- ליפטינג  ללא ניתוח.  החוטים נספגים עם הזמן ונדרש לחזור לאחר כשנתיים על הטיפול . 

מתיחת פנים באמצעות חוטים
המחשה לחוטים נמסים