גאמי סמייל

תרשי לעצמך לחייך רחב...

גאמי סמייל טיפול

כמה זמן אורך הטיפול וכמה זמן הוא מחזיק ?

הטיפול בן מספר דקות בודדות - המתבצע באופן מדויק ומקצועי ביותר. חומר הטיפול הנו בוטוקס ומוזרק בטכניקת הזרקה מעל השפה העליונה באופן בטוח ומוקפד על האזורים הספציפיים בלבד הדרושים לעיצוב על מנת להשיב חיוך ללא חשיפת חניכיים. 

עמידות הטיפול בין 6-8 חודשים . כאמור על מנת להמשך לחייך ללא ליווי של חניכיים חשופות חשוב להקפיד להגיע בזמן לחידוש הטיפול.  לגאמי סמייל משלך - צרי קשר עוד היום . 

טיפול גאמי סמייל

כשהחך כבר לא בולט- לא תחייכי?

החיוך המושלם, הפך לדבר המבוקש ביותר בעידן המודרני, לא , לא מדובר רק בחיוך רחב שחושף שיניים צחורות וסימטריות - אלא בחיוך שאינו מלווה בבלט החיך .

כל זאת בעקבות זה שכיום אנו נוהגים לצלם עצמנו כמעט בכל חוויה אותה אנו עוברים ודואגים לעדכן בסלפי ברשתות החברתיות.  הרצון העז  אחר החיוך המושלם- הפך לאפשרי וזמין הודות לטיפולים השונים בתחום האסתטיקה.

 

סנטר שזז תוך כדי דיבור, שפתיים מרוקנות במהלך חיוך או צחוק, שפה תחתונה שמשתרבבת באופן עקום בזמן הדיבור/חיוך, חשיפת חניכיים בזמן החיוך, או תנועת שפתיים אסימטרית ולא אחידה- לכל אלו הפוגעים בביטחון האישי של המון אנשים - קיים פתרון בהליך קצר בקליניקה לשיפור החיוך והאסימטריה הטבעית. ובשמו הנפלא - גאמי סמייל- Gummy Smile

לצורך כך באבחון אישי נבנה עבורך הליך טיפולי שבסופו תאהבי לחייך הרבה יותר. התוצאה  מיידית, נשמרת לאורך זמן ומיד גם תחייכי כפי שלא חייכת המון זמן ...

בואי להיות חברה 

של ayuli315..

אנחנו גם בוואטסאפ

נועה מקלידה...

התקשרי להתחיל לחייך 

054-4684695

SMILE TO WORLD!

טיפול גאמי סמייל לפני ואחרי