הזרקות חומצה הילארונית

חומרי מילוי דרמטיים

הוסף כותרת (7).jpg

מה הפלא המציאותי שהיא יכולה לספק לעורך ולתחושתך? 

מצוינת למילוי קמטים, עיצוב מחדש של האף (ללא צורך בניתוח), פיסול קווי מתאר הלחיים - שרובכן מכירות כתפוחים (עצמות לחיים גבוהות ותפוחות ) בקווי מתאר הסנטר, קו הלסת והשפתיים.

אנו מתמחים במיני פייסליפטינג בעזרת הזרקות של חומצה היאלורונית המשמשת להרמה במס' נקודות בפנים לאפקט הרמה, הידוק והצערה- למראה צעיר חיוני ורענן.

ניתן להשתמש בחומצה היאלורונית גם לעיצוב ומילוי השפתיים, הוספת נפח עדין ושיפור המראה של קמטים וקמטוטים דקים או קווי מעשנים סביב הפה.

הזרקות חומצה היאלורונית

טיפול פופולרי שתכירי תתאהבי...

ככל שאנו מתבגרים, אובדן נפח השומן התת עורי מבליט קמטוטים וקמטים, מוביל לצניחת העור ויוצר מראה שקוע ו"ריק" בפנים. הזרקת חומצה היאלורונית או חומרי מילוי אחרים הנה דרך מובילה ומצוינת להילחם בבעיות אלו.

 

חומרי המילוי לא רק ממלאים קמטים וקמטוטים, בתוך כך, הם מסייעים לשפר את קווי המתאר, להצעיר ולהחזיר נפח שאבד לפנים ולא רק אלא גם לאזורים אחרים בגוף כמו כפות הידיים והמחשוף. טיפול הזרקת חומצה היאלורונית הוא הדרך הקלה והמהירה לקבלת מראה צעיר יותר ותוצאות מידיות מבלי להיכנס להליך כירורגי מורכב.

חומצה הילוראונית זוכה לשם תואר שנקרא מעיין הנעורים, היא חומר המיוצר בגוף באופן טבעי והמפתח לעור בריא וצעיר, הודות ליכולותיה בייצור קולגן ואלסטין - אותם חומרים טבעיים שהגוף מייצר המספקים גמישות ולחות הנחוצים לעור.

חומצה היאלורונית היא מולקולת ענק (עשויה מספר רב של אטומים) הנוטה לחבור למולקולות דומות לה וליצור מבנה אטומי גדול המסוגל לספוח אליו כמות אדירה של מים. היא משמשת ברפואה מזה מספר שנים למספר אינדיקציות חשובות ותכונותיה המופלאות ההולכות ומתגלות לנו מביאות מידי שנה שימושים רבים ונוספים בה.

 

בואי להיות חברה 

של ayuli315..

אנחנו גם בוואטסאפ

נועה מקלידה...

LOVE YOUR AGE!

הוסף כותרת (8).jpg